Remis wywieziony z gorącego terenu

Tornado Wola Rębkowska 2:2 (1:1) MKS Garwolin

W niedzielę, 13 kwietnia, rozegrana została 18 kolejka ligi LZS sezonu 2013/14. MKS Garwolin odwiedził boisko rywala zajmującego 3 miejsce w tabeli – Tornado Wolę Rębkowską.Pierwsza połowa przebiegała wyraźnie pod dyktando drużyny z Garwolina, która raz po raz dochodziła do sytuacji strzeleckich, aż w końcu jedna z nich zakończyła się bramką Łukasza Kowalskiego, który wykorzystał fantastyczne podanie z głębi pola od Michała Wielgosza.Radość gości nie trwała zbyt długo, bowiem gospodarze łatwo się nie poddali i szybko zdołali zdobyć bramkę wyrównującą.Druga połowa meczu przebiegała nadzwyczaj wyrównanie, do sytuacji dochodziła zarówna jedna strona, jak i druga, aż w końcu kolejny raz na listę strzelców wpisał się Łukasz Kowalski mierzonym strzałem z powietrza z okolic szesnastki.Po nieco spokojniejszym okresie gry do głosu znów doszli gospodarze, którzy pokazali, że nie należy się poddawać i zdołali strzelić bramkę, która ustaliła wynik meczu na 2:2.

Bramki: Łukasz Kowalski x2
Asysty: Michał Wielgosz, Łukasz Sosnówka
Żółte kartki: Michał Bielecki