Victoria nad Rębkowem, czyli pierwszy komplet punktów dla MKSu.

Dzisiaj o godzinie 17:30 na stadionie miejskim w Garwolinie, miejscowy MKS podejmował 8 w tabeli Victorię Rębków.

W pierwszej połowie gra była wyrównana, zarówno jedni jak i drudzy stworzyli po kilka sytuacji
strzeleckich. Skuteczniejsi byli jednak gospodarze, którzy po strzale z dystansu Jakuba Ekerta i kiksie bramkarza Victorii objęli prowadzenie. Wynik 1:0 utrzymał się do końca pierwszej połowy. Po przerwie garwolinianie przejęli inicjatywę i kontrolowali sytuację na boisku.

Drugą połowę spokojnie można nazwać spektaklem jednego aktora. Łukasz Kowalski po zmianie stron wyszedł na boisko jako napastnik i w tej roli odnalazł się znakomicie. Zdobył 3 bramki i bez wątpienia zasłużył na miano najlepszego piłkarza tego meczu. Gospodarze z każdą kolejna bramką grali spokojniej i pewniej co pozwoliło im utrzymać czterobramkową przewagę do końca spotkania Brawa zarówno dla jednego i drugiego zespołu za stworzenie niezłego widowiska.
Dziękujemy również kibicom, którzy pojawili się na meczu,

Zmiany:
45' Dawid Siarkiewicz -> Sebastian Wnukowicz
55' Jakub Grzeszczak -> Michał Wielgosz

MKS Garwolin 4-0 Victoria Rębków

Bramki: Jakub Ekert, Łukasz Kowalski x3
Asysty: Mateusz Ekert, Jakub Ekert x2
Żółte kartki: Jakub Ekert, Dawid Siarkiewicz